Zakończenie roku szkolnego

23. czerwca 2017 r. uroczystą Mszą Świętą w intencji nauczycieli, uczniów i rodziców rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Ten szczególny dla uczniów i nauczycieli dzień obfitował w chwile radości, których dostarczyli uczniowie klas III, przygotowując pełną humoru część artystyczną. Po niej nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów za szczególne osiągnięcia w nauce. Wielu wzruszeń dostarczyło rozdanie świadectw z wyróżnieniem absolwentom gimnazjum, którzy na tę uroczystość przybyli wraz z zaproszonymi rodzicami. Mamy nadzieję, że takie radosne chwile będą towarzyszyć uczniom w ich dalszym życiu. Teraz, czas na wakacje, a te niech będą pełne słońca, radości i bezpieczne.   (CB)