Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/laszczow/ftp/gimnazjum/includes/menu.inc).

VIII Powiatowym Konkursie Sztuki Recytatorskiej i Pieśni Papieskiej "Jan Paweł II - wciąż jest wśród nas" w Ulhówku.

24 maja 2017 roku uczniowie klasy IIIa -  Wiktoria Drążek i Wojciech Piwkowski – uczestniczyli w VIII Powiatowym Konkursie Sztuki Recytatorskiej i Pieśni Papieskiej

"Jan Paweł II - wciąż jest wśród nas". Wiktoria recytowała wiersz Karola Wojtyły „Twarze Cyrenejczyka” i zdobyła pierwsze  miejsce.

Wojtek za wykonanie pieśni „Tłumy serc”  otrzymał wyróżnienie. Uczniowie    przygotowywali się do konkursu pod opieką Pani Izabeli Chromiec.

Gratulujemy trzecioklasistom udanych występów i życzymy dalszych sukcesów już w szkole średniej! (IC)