Pierwszaki na kajaki!!!

09 czerwca 2017 r. grupa uczniów z klas pierwszych Publicznego Gimnazjum w Łaszczowie wzięła udział w wycieczce do Zwierzyńca, miasteczka z klimatem, uznawanego za „stolicę Roztocza Środkowego. Nasz krótki pobyt w tym uroczym miejscu, rozpoczął się od spływu kajakowego bardzo malowniczą Doliną Wieprza na odcinku Obrocz – Zwierzyniec (czas spływu 2h). W trakcie kajakowania podziwialiśmy przepiękne krajobrazy Roztoczańskiego Parku Narodowego. Dla jednych było to nowe doświadczenie z lekką dawką adrenaliny, dla innych po prostu relaks od codziennych szkolnych obowiązków.  Kolejnym punktem programu, po pokonaniu trasy, było wspólne grillowanie, zakończone spacerem po deptaku w Zwierzyńcu. Choć zmęczeni, to jednak bardzo zadowoleni wróciliśmy do Łaszczowa z planem na kolejną kajakową przygodę. (PG, AH)