Padlet- wirtualna tablica korkowa

Padlet to rodzaj wirtualnej „ściany”, na której można zapisywać adresy stron internetowych, obrazki, zdjęcia, filmiki itp. Uczestnicy innowacji przygotowali szeroką gamę takich tablic, na których umieścili informacje przydatne do nauki j. angielskiego, j. niemieckiego oraz  j. polskiego. Dzięki temu w  jednym miejscu, pod adresem: https://padlet.com/xhaidi/7h749jnhfhxw znajdziesz teraz informacje o krajach anglo- i niemieckojęzycznych, wybranych zagadnieniach gramatycznych, ortograficznych, literackich oraz ćwiczenia, które pomogą utrwalić Ci zdobyte informacje. Wraz z zakończeniem pracy z „padletem” doszliśmy do finału I etapu realizacji innowacji pedagogicznej Nauka języków obcych przy zastosowaniu TIK jako narzędzi wspomagających tradycyjny proces nauczania i uczenia się”. Efekty rocznej pracy uczestników innowacji dostępne są na stronie internetowej szkoły. A my już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym etapie naszej „przygody w sieci”  w przyszłym roku szkolnym. (AH, PG)