Laureaci konkursu o Kard. Wyszyńskim

14 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu rozstrzygnięto konkursy poświęcone osobie Patrona szkoły. W kategorii - praca plastyczna, I miejsce zajęła Wiktoria Hawrylak z klasy III a, zaś Wojciech Piwkowski, również z klasy III a, zdobył II miejsce w kategorii - prezentacja multimedialna. Cieszy nas fakt, że do konkursów przystąpili przedstawiciele wszystkich szkół noszących imię Kard. Wyszyńskiego, a uczniowie naszego Gimnazjum, będący jedynie przedstawicielami tej samej gminy, zajęli tak wysokie miejsca. Komisja konkursowa wyróżniła ponadto pracę Bartłomieja Torucha, w kategorii prezentacja multimedialna. Serdecznie gratulujemy! (MP)