„Promyczek Radości”

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w ramach III edycji zainicjowanej przez Wolontariuszy Publicznego Gimnazjum w Łaszczowie akcji „Promyczek Radości”, do Oddziałów Dziecięcych tomaszowskiego szpitala trafiły kolejne zestawy zabawek. Dzięki zaangażowaniu członków Szkolnego Koła PCK oraz ofiarności i zrozumieniu Społeczności Szkoły Podstawowej w Łaszczowie oraz Naszego Gimnazjum zgromadziliśmy środki, za które zostały zakupione upominki dla chorych dzieci przebywających w szpitalu. Wierzymy, że dzięki naszej akcji na smutnych twarzach małych pacjentów choć na chwilę pojawią się promyczki radości, a czas choroby nie będzie się im kojarzył tylko z cierpieniem i bólem. Gorąco dziękujemy za Wasze wsparcie  i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji akcji w przyszłym roku szkolnym. (PG)

Opiekunowie i wolontariusze

Szkolnego Koła PCK